сам Майстер

Епоксидно-поліуретанові покриття

Menu
No products in the cart.

Проекти

Наливні підлоги в Києві користуються все більшою популярністю. Це спеціальні склади, за допомогою яких за короткий час можна створити захисне покриття для бетонної підлоги, дерев'яної поверхні, металевих конструкцій. Також такі покриття виконують декоративно-естетичну функцію. Екологічні, прості в нанесенні, доступні за ціною, такі покриття - оптимальний варіант для промислових і побутових об'єктів.

Наші проекти

У скарбничці компанії «Сам Майстер» - поліуретанові підлоги для самих різних об'єктів. Пропонуємо ознайомитися з найпопулярнішими варіантами і сферами, де вони використовуються.

Підземні паркінги і гаражі. У таких приміщеннях наливна підлога не тільки виконує захисну функцію і зберігає бетонну основу, а й облагороджує зовнішній вигляд. Приміщення виглядає більш обжитим. Додатково можна використовувати «Розмітник» для нанесення розділових видів, оповіщають знаків, покажчиків напрямків.

Промислові цехи, виробничі об'єкти. Епоксидно-поліуретанові підлоги відрізняються високою міцністю і зносостійкість, тому вони - ідеальний варіант для об'єктів, де підлоги піддаються великим навантаженням. Крім того, вони екологічні, тому підходять для підприємств харчової промисловості.

Складські та торгово-виставкові приміщення. Наливна підлога виглядає привабливо, це рівна і акуратна поверхню матового, глянсового і напівглянсова покриття. Вони не втрачають колір і не стираються під потоком ніг великої кількості відвідувачів і тривалий час зберігають свій вигляд, і при цьому виконують в першу чергу захисну функцію.

комунальні установи - лікарні, їдальні, школи. Це - бюджетний і недорогий варіант підлогового покриття, а антисептичні, антиковзні, водовідштовхувальні і грязеотталкивающие властивості, екологічність і здатність перешкоджати розвитку грибка і цвілі дозволяє використовувати їх на вищеназваних об'єктах.

Паркани, ворота, хвіртки, покрівельні покриття, труби і металоконструкції. Епоксидно-поліуретанові склади можна використовувати не тільки на горизонтальних, але і на вертикальних поверхнях, а їх характеристики і властивості універсальні.

Жилі приміщення. Наливні підлоги типу «Декор Майстер» прекрасно виглядають і виконують не тільки захисну, але і декоративну функцію. Вони можуть повноцінно замінити собою плитку для підлоги.

І це далеко не повний перелік варіантів застосування нашої продукції. Її можна використовувати для дна басейну і для фарбування транспортних засобів, для металоконструкцій самого різного функціонального призначення.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
сам Майстер
Product Name
Декор Майстер, Рідкий пластик, Лак Майстер, Розмітник, зміцнюючих М
Price
UAH 400, 00
Product Availability
Available in Stock