Пн-Пт: 9:00-20:00 | Сб: 9:00-18:00
Епоксидно-поліуретанові покриття

Наливна підлога

У нашому інтернет-магазині ви можете придбати однокомпонентні та двокомпонентні фарбувальні наливні підлоги з покращеними характеристиками. Завдяки своїм унікальним властивостям, рідкий лінолеум  має широкий спектр застосування та властивостей таких як:

  • атмосферостійкість;
  • хімічна стійкість;
  • високі зносостійкі властивості;
  • простота нанесення;
  • ремонтопридатність;
  • естетичний вигляд;
  • гнучкість кольору – пігменти дозволяють отримати будь-який колір покриття.

За бажанням можна використовувати чіпси, флоки, лаки — все залежить від того, яким завданням та дизайну має відповідати покриття.

Для внутрішніх робіт
Для зовнішніх робот
Для вертикальних поверхонь
Для горизонтальних поверхонь
У 5 РАЗІВ ДЕШЕВШЕ НАЛИВНИХ ПОЛІВ
КОМПЛЕКТ РОЗРАХОВАНИЙ НА 10, 15, 25, 35, 45, 55, 65 м²
ДОСТАТНЬО ВСЬОГО ОДНОГО ШАРУ
24 ГОДИНИ І ПОЛ ГОТОВИЙ
Житлові комплекси
Їдальні / Ресторани
Заклади освіти
Приватні будинки
Медичні заклади
Виробництва
Дитячі садки
Бізнес-центри
Публічні місця
Склади
Торгові центри
Зони відпочинку
Антиковзні
Антибактнріальні
Антистатичне
Зручне в експлуатації
Легке в прибиранні
Зносостійке
Еластичне
Безшовне
Гігієнічне
Водонепроникні
Ударостійке
Можливе для вологих зон

Двокомпонентна наливна підлога «Сам Майстер»

Наливна підлога – це особлива технологія створення підлогового покриття, для якої використовують спеціальні матеріали, що відрізняються здатністю рівномірно розподілятися по всій площі нанесення для отримання ідеально рівної, гладкої та міцної поверхні. Дизайнерам і технологам вдалося домогтися того, що наливна підлога, яку також називають рідкий лінолеум, стала одним з найбільш популярних і затребуваних типів покриття як для житлових, так і для комерційних або промислових приміщень. Це одночасно міцне довговічне та стильне декоративне підлогове покриття.

Види наливної композитної підлоги

Оптимальний тип покриття підбирається на основі особливостей експлуатації, властивостей і призначення приміщення. По складу матеріалу виділяють декілька різновидів наливних підлог,  найпопулярнішими і універсальними серед яких являються:

Епоксидні - мають відмінні декоративні і пиловідштовхуючи властивостями, стійкі до хімічних середовищ, вологи. Матеріали  для епоксидної наливної підлоги відрізняються вигідним  співвідношенням якості і ціни і можуть використовуватися для   створення красивого міцного підлогового покриття в приватних будинках, квартирах або офісах;

Поліуретанові - покриття, що відрізняються стійкістю до вологи,    перепадів температур, високих механічних навантажень, а також  відмінними естетичними якостями і довговічністю. Таку наливну підлогу можна облаштувати у будь-яких житлових, громадських, офісних і комерційних приміщеннях;

Полімерні - підлога, що характеризується найвищою еластичністю і міцністю. Ці особливості дозволяють заливати матеріали для полімерних наливних підлог в приміщеннях з підвищеною  вібрацією для створення безшовного, стійкого до різних навантажень, покриття. Матеріал для полімерної підлоги використовують при спорудженні спортивних майданчиків, спортзалів, складських приміщень, ангарів, терміналів, парковок,   автосервісів і тому подібне.

Промислова наливна підлога підвищеної міцності, на епоксидно-поліуретановій основі. Склад таких покриттів спеціально розробляється для експлуатації у комерційних приміщеннях. Тому часто можна зустріти такий термін як "комерційна наливна підлога".

Переваги рідкої наливної підлоги

Настільки велику популярність композитної наливної підлоги можна легко пояснити, якщо ознайомитися з головними перевагами даного типу покриття. До них відносять:

Універсальність - залежно від вібраного матеріалу можна підібрати наливну підлогу практично для будь-якого типу приміщення. Крім цього, матеріали для заливання добре комбінуються з теплою підлогою, а також іншими різновидами покриттів (ковролін, лінолеум, ламінат та ін.);

Довговічність - наливна підлога рідкий лінолеум залежно від складу і толщини шару прослужити не менше 20-30 років; На рівній поверхні не скуповуються і не розмножуються бактериї, а гігієну і чистоту підлоги підтримувати не складно труднощів за допомогою різної побутової хімії;

Міцність - наливна підлога високоміцна, за рахунок чого вона здатна витримувати досить високі ударні навантаження, відрізняється стійкістю агресивною кислотною средою, хімічними речовинами, а також демонструє кращі показники міцності на стисканні і на вигин. Навіть при дуже сильному навантаженні покриття не стирається, проте при точковій дії з часом можуть утворитися невеликі царапини та сколи, які легко усуваються за допомогою спеціальних ремонтних сумішей;

Простота заливки і догляду  - заливається наливна підлога під  ключ на ретельно підготовлену основу, після чого формує рівну  поверхню і твердіє. Мити таку підлогу не складе труднощів, адже  на ній не накопичується пил, бруд і бактерії;

Пожежна безпека - матеріали для наливних підлог не схильні до  займання і на випадок пожежі вони можуть лише плавитися під впливом дуже високих температур;

Естетичність - покупець може вибрати серед широкої колірної  палітри і декоративних рішень саме те, що гармонійно впишеться в потрібний інтер'єр.

Характеристики 

Найменування Норма
Колір на выбір по каталогу RAL
Зовнішній вигляд глянець, напівглянець, мат, напівмат, прозорий
Сухі речовини не менше 50%
Середня витрата в 1 шар 200 грам на 1м2 (кв.м)
Мінімальна робоча температура +5С°
Максимальна робоча температура +35С
Оригінальний колір Прозорий
Нелеткі речовини не менше 82%
Повна полімеризація 70 годин
Міцність до стирання не менше 10 кг/мкм
Тип Універсальний

Безшовна рідка наливна підлога за рахунок різних компонентів у складі може набувати бажаної фактури поверхні.

Окрім цього, рідкі підлоги бувають з різними декоративними ефектами:

  • однокольорові;
  • багатокольорові;
  • з двомірним або об'ємним малюнком;
  • кольоровими чіпсами, блискітками тощо.

Всілякі матеріали для фінішної композитної наливної підлоги дозволяють створювати безшовні, тонкошарові наливні підлоги з бажаним оформленням під ваше завдання або дизайн.

Також прозорі наливні підлоги можуть заливатися поверх фото з малюнком, тривимірних аплікацій, мозаїки.

Рідкий наливний лінолеум розрізняють за товщиною та способом нанесення. Виділяють такі типи:

  1. Тонкошарова наливна підлога – товщина такого шару не перевищує 1 мм. Таке покриття підходить для приміщень із середнім хімічним та механічним навантаженням. Тонкошарове покриття може наноситися за технологією заливки або за допомогою малярного валика на вирівняну ретельно підготовлену поверхню;
  2. Cамовирівнювальна наливна підлога , - товщина шару до 5 мм. Це найбільш універсальний і популярний різновид рідкої підлоги. Готове покриття виходить ідеально рівним, красивим, гігієнічним та довговічним;
  3. Високонаповнені наливні підлоги – товщина шару 5 мм і більше. Даний тип покриття дозволяє приховати нерівності чорнової підлоги для отримання міцної та зносостійкої поверхні.

Двокомпонентна наливна підлога ціна в Україні

Залежно від того, який тип покриття, товщину і декор ви оберете, і формуватиметься ціна на наливні підлоги. Цей тип відрізняється найкращим співвідношенням якості, ціна виконання наливної підлоги та довговічності, тому його вартість повністю себе окупає.

Найменування Вартість
Консультація безкоштовно
Прорахунок проету безкоштовно
Монтаж та пристрій від 180 грн/м2
Демонтаж ціну уточнюйте
Грунтування поверхні ціну уточнюйте
Метаріали для наливної підлоги ціну уточнюйте
Ремонт ціну уточнюйте

Якщо вас цікавить точніша вартість рідкого покриття, звертайтесь до менеджерів нашого магазину – ми з радістю допоможемо скласти кошторис на основі квадратури площі, призначення приміщення та вимоги замовника до покриття.

Де купити наливну підлогу в Україні?

У нашому інтернет-магазині ви можете купити наливну підлогу за максимально вигідною ціною.

Ми співпрацюємо як з роздрібними, так і оптовими покупцями, що дозволяє недорого наливну підлогу купити оптом.

Купувати з нами швидко та зручно – інтернет-магазин гарантує найкращу якість матеріалів для якісного покриття поверхонь.

Доставка

Доставка матеріалів можлива за попередньою домовленістю самовивозом у Києві.

Доставка поштою здійснюється з Києва в Харків, Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Одеса, Миколаїв, Херсон, Кропивницький (Кіровоград), Полтава, Чернівці, Житомир, Чернігів, Черкаси, Хмельницький та інші населені пункти України!

Відповіді на запитання від фахівців “Сам Майстер”

Наливна підлога часто використовується як облицювання терас, балконів, патіо, парковок та інших приміщень, де потрібна рівна, гнучка і міцна поверхня. Вона може бути виготовлена з різних матеріалів, таких як поліуретан або епоксидні смоли, які забезпечують довговічність, стійкість до впливу довкілля і зносу.
Наливна підлога може служити від 10 до 15 років, залежно від якості матеріалу і правильності його укладання. Але потрібно враховувати, що наливна підлога вимагає регулярного догляду та ремонту, тому її термін служби може бути коротшим.
Найміцнішою наливною підлогою вважається суміш на основі полімерів. Вона виготовляється із суміші спеціальних полімерів, яка твердне під впливом повітря і вологи. Така основа відрізняється високою міцністю і довговічністю.
Наливна підлога зазвичай витримує високе навантаження, вона може бути використана для розміщення важких предметів, таких як машини або виробниче обладнання. Однак, її витривалість залежить від матеріалу. Щоб дізнатися точне навантаження, яке витримує наливна підлога у вашому випадку, необхідно звернутися до фахівця або виробника Сам Майстер.
Кількість потрібної наливної підлоги на 1 квадратний метр залежить від товщини шару, який потрібно укладати, а також від продуктивності матеріалу. Зазвичай потрібно близько 1-2 кг наливної підлоги на 1 квадратний метр при товщині шару близько 2-3 мм. При більшій товщині шару або більш щільному матеріалі кількість наливної підлоги збільшується.
Час заливки наливної підлоги залежить від розміру приміщення і товщини шару наливної підлоги. Зазвичай він становить від 1 до 3 днів. Але необхідно враховувати, що після заливки наливна підлога має повністю висохнути, що також може зайняти до 3 днів.
Це залежить від багатьох чинників, таких як товщина шару наливної підлоги, типу і якості використовуваних матеріалів, температури і вологості повітря в приміщенні. Зазвичай суха на дотик самовирівнювальна наливна підлога може засохнути протягом 24 годин, але для повної полімеризації матеріалу рекомендується від 3 до 7 днів.
Фінішна наливна підлога не потребує накриття плівкою, оскільки вона вже є готовим і закритим покриттям. Однак, якщо вам потрібно зберегти чистоту наливної підлоги під час ремонту або будівельних робіт, ви можете використовувати плівку для захисту підлоги від забруднень. Однак, варто враховувати, що плівка не може замінити звичайне прибирання і догляд за наливною підлогою.
Не рекомендується заливати наливну підлогу на мокру стяжку. Перш за все, це може призвести до того, що підлога не буде правильно застигати, що може вплинути на її міцність і довговічність. Крім того, наливна підлога може неправильно схоплюватися з мокрою стяжкою, що також може призвести до недостатньої міцності покриття.
Стяжка має сохнути щонайменше 24 години перед за технологією нанесення наливної підлоги. Це необхідно, щоб вона повністю висохла і стала твердою, а також щоб зменшити ризик появи тріщин і дефектів на наливній підлозі.
Якщо у вас є проблеми з вологістю або протіканням води, то, швидше за все, вам потрібно гідроізолювати наливну підлогу. Однак, якщо у вас немає таких проблем, гідроізоляція може бути необов'язковою. У будь-якому разі, рекомендується проконсультуватися з фахівцем, щоб дізнатися, чи потрібна вам гідроізоляція і, якщо так, то який вид гідроізоляції найкраще підійде для вашого випадку.
Грунт перед гідроізоляцією рекомендується, щоб поліпшити зчеплення гідроізоляційного шару з поверхнею підлоги і збільшити його міцність. Ґрунтовка також допомагає приховати нерівності поверхні та усунути пори, що покращує якість гідроізоляції. Однак, якщо фінішна наливна підлога вже наявна і в ній відсутні суттєві нерівності, то ґрунтовка може бути не потрібна.
Робити теплу підлогу під наливну підлогу можна, однак це вимагає деяких умов. Спочатку необхідно переконатися, що наливні теплі підлоги не мають стабілізатора в основі. Також необхідно враховувати товщину наливного шару. В ідеалі товщина наливного шару має бути не більше 3 мм. Якщо ви хочете встановити теплу підлогу під наливними підлогами, рекомендується звернутися до фахівця, який зможе правильно розрахувати товщину наливного шару і підібрати потрібний тип теплої підлоги.
Висота наливної підлоги залежить від того, для яких цілей вона буде використовуватися. Зазвичай висота наливної підлоги становить від 3 до 10 см. Якщо наливна підлога необхідна для того, щоб рівень підлоги був на тій самій висоті, що й рівень навколишньої території, то висота наливної підлоги відповідатиме товщині плитки або іншого оздоблювального матеріалу. Якщо наливна підлога необхідна для усунення нерівностей або для того, щоб рівень підлоги був вищим, то висота наливної підлоги може бути більшою.
Мінімальна висота нанесення наливної підлоги на бетон зазвичай становить близько 5-7 см. Однак точне значення залежить від використовуваних матеріалів і умов експлуатації. Рекомендується звернутися до фахівця або прочитати технічну документацію щодо використовуваного матеріалу, щоб дізнатися точні вимоги.
Так, заливну підлогу можна заливати частинами, але це не рекомендується. Зазвичай наливна підлога заливається одним цілим шаром, щоб уникнути нерівномірності товщини і нерівномірного розподілу тепла. Якщо заливати частинами, то може виникнути ризик створення теплових мостів і тепловтрат. У будь-якому разі, перед тим як почати заливку, слід звернутися до фахівця й уточнити всі нюанси.
Ні, це не етично і може призвести до серйозних юридичних наслідків. Переконайтеся, що ваша жива підлога правильно встановлена і не тече. Попередьте сусідів про те, що ви будете наливати підлогу. Якщо у вас виникли будь-які проблеми або ви не знаєте як заливати рідку підлогу, негайно повідомте сусідів і викличте фахівців для усунення дефектів.
Робити фінішну наливну підлогу без демпферної стрічки можна, але це не рекомендується. Демпферна стрічка потрібна для того, щоб зменшити ризик появи тріщин і деформацій у наливній підлозі. Вона забезпечує рівномірний розподіл навантаження і покращує звукоізоляцію. Без демпферної стрічки ризик того, що підлога почне прогинатися або руйнуватися, збільшується.
Коли жива підлога висохла, коли на ній перестає бути вологість і вона стає твердою на дотик. Також можна перевірити міцність підлоги, натискаючи на неї нігтем або давлячи на неї через маленьку дірку. Якщо підлога виявиться твердою і не залишить сліду, значить, вона висохла.
Наливна підлога під керамограніт може бути корисною в тих випадках, коли потрібно вирівняти основи або якщо потрібен захист від вологості. Якщо у вас підлога керамограніт, і в ній є нерівності або дефекти, двокомпонентні наливні підлоги можуть бути хорошим способом приховати їх.
Вартість наливної підлоги в Києві може варіюватися залежно від типу матеріалу, який використовується для наливання, товщини шару, площі приміщення та інших факторів. Орієнтовна вартість наливної підлоги в Києві становить від 280 грн за квадратний метр. Але щоб дізнатися точну вартість, потрібно звернутися до фахівців Сам Майстер, які проведуть розрахунки і складуть знижку.
Так, звісно. Вартість наливної підлоги в Івано-Франківську може варіюватися, так як ціна залежить від різних факторів, таких як розмір приміщення, матеріалу, який використовується, та складністі робіт.
Працюємо. Якщо вам потрібно купити наливні підлоги у Львові, зверніться до спеціалістів Сам Майстер. Ми надаємо послуги встановлення та забезпечуємо якісну роботу та довговічність наших підлог.